Affiliate - partnerský program

Rádi bychom Vám nabídli náš affiliate - partnerský - program a sprostředkovali Vám takto možnost si vydělat pomocí Vašich stránek za propagování našich služeb.

Nabízíme Vám povizi ve výši 1% z každé realizované dovolené z návštěvníků, kteří navštíví naše stránky prostřednictvím Vašich stránek. Doba evidence IP adresy každého návštěvníka je 60 dnů a v případě, že návštěvník objedná z našich stránek dovolenou v tomto období bude Vám připsána výše zmíněná provize. Provize proplácíme již od částky 500 Kč.

Máme pro Vás připravenu celou řadu reklamních bannerů od těch nejmenších až po velke rozměry s nejrůznější tématikou a turistickými destinacemi.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit prostřednictvím emailu info@czholiday.com nebo telefonicky na číslo +420 776 615 535.

 


Co je nutné pro přístup

V případě, že by jste chtěli nechat své stránky vydělávat na provizích v našem affiliate programu tak je potřeba se u nás nejprve registrovat, poté budete mít přístup jak k statistikám tak k reklamním banerům.

Nejde se Vám přihlásit?

Pokud Vám přestali fungovat Vaše registrační údaje, byl Váš účet zřejmě zablokován. Tento výjimečný stav nastane v případě, kdy opakovaně porušujete pravidla a smluvní podmínky.