Aktuality z cestovního ruchu

PO - PA:9:00 - 17:00
SO:9:00 - 12:00

Napište nám

Budeme rádi pokud nám napíšete. Naše poštovní schránka je info@czholiday.com.

Telefon:+420 776 615 535
Skype:czholiday

Najdete nás i na Facebooku

Sledujte nás i na facebookových stránkách, kde naleznete naše tipy a aktuální Last Minute nabídky.

GO Praking
Rezervace parkování na letišti

Informace na cesty

Informace na cesty

16.března 2017

Cestujete poprvé do neznámé země? Nevíte jak vyřešit vízum, jaké jsou podmínky pro vstup do země a jakou měnou se platí. Nejen tyto informace, ale i spoustu dalších se dočtete na facebookových stránkách Informace na cesty

...více

Chorvatsko má první michelinskou hvězdu

Chorvatsko má první michelinskou hvězdu

9.března 2017

Chorvatská výjimečná středomořská kuchyně vždy dokázala díky své pestré škále jídel a kvalitě surovin přesvědčit labužníky z celého světa. Nyní dostala gastronomická hýřivost země oficiální podobu a určitě si nakloní ještě více gurmánů: prestižní Michelinův průvodce ocenil restauraci Monte v Rovinji michelinskou hvězdou. Je to první restaurace v Chorvatsku, která dostala toto vyznamenání.

...více

AČCKA: Pozor na nelegální pořadatele zájezdů

AČCKA: Pozor na nelegální pořadatele zájezdů

6.března 2017

Solidní, dlouholeté a prověřené cestovní kanceláře stále více čelí nekalé konkurenci z řad subjektů, které nelegálně organizují nepojištěné zájezdy. Riziku je však vystaven především spotřebitel. Existuje velký rozdíl mezi nákupem nepojištěného „zájezdu“ od neoprávněného subjektu a klasickým zájezdem CK. Zdánlivá cenová výhodnost nabídky by tak neměla být rozhodujícím kritériem nákupu dovolené. Nižší cena je jen odrazem nižších nákladů, vyplývajících z neexistence zákonného pojištění proti úpadku a výsledkem daňových úniků.

...více

Češi se řeckých problémů nebojí. Letní dovolená v Řecku táhne

Češi se řeckých problémů nebojí. Letní dovolená v Řecku táhne

27.dubna 2015

Ekonomické problémy Řecka či jeho možný odchod z eurozóny české turisty od strávení dovolené na ostrovech neodrazují. Poptávka po letních zájezdech do Řecka stále roste, vyplývá z ankety mezi subjekty v cestovním ruchu. V rámci leteckých zájezdů je Řecko mezi Čechy nejpopulárnější destinací.

...více