Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Hotel Plzeň *

kufr pdf

Termín:05.10. (Po) - 11.10. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:486379

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 990 Kč

Poloha
Penzion z roku 1911, je situován v klidné části města v kopci, v blízkosti kostela, 8 min. pěší chůze od autobusového a vlakového nádraží. Léčebné a relaxační procedury jsou podávány v zařízeních lázeňského hotelu Morava nebo Palace (cca 900 m).
Vybavení
Společenská místnost s Wi-Fi připojením (strava se podává a procedury jsou prováděny v lázeňském domě Morava - 900 m). V penzionu není k dispozici výtah. V lázeňském areálu jsou hostům dále k dispozici restaurace, vinárny, kavárny, cukrárny, bohatý kulturní program (koncerty, přednášky, taneční večírky), knihovna, kulečník. Ve městě možnost dalšího sportovního vyžití: squash, kuželna, fitness, sauna, tenisové kurty. Léčebné a relaxační procedury v areálu lázní: bazén, whirlpool, různé druhy koupelí, klasické, relaxační a wellness masáže, Inhalace přírodní minerální vody, oxygenoterapie, aromaterapie, plynové injekce, parafínové a rašelinové obklady, léčebný tělocvik (i v bazénu), pitná kúra aj.
Ubytování
2 - lůžkové pokoje STANDARD B s T+S vodou, TV, rádio, společné sociální zařízení na patře. Některé pokoje mají balkon - bez příplatku, pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje).
Stravování
polopenze. Na stravu se dochází do Hotelu Morava (cca 900 m) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). V den příjezdu jednotné menu.
Další služby
Hotel Morava přijímá tyto platební karty (bez záruky): VISA, Mastercard, Maestro, JCB, Diners Club International, American expresss, Discover, V pay).
Dítě
Pobyty nejsou určeny dětem.
Parkování
U penzionu zdarma (parkování pro max.6 aut). U hotelu Morava (900 m): cca 60 Kč/den Lázeňské garáže: cca 120 Kč/den Vzhledem k omezenému množství parkovacích míst doporučujeme rezervaci předem. Úhrada parkování se provádí v den nástupu na pobytu (hotově nebo platební kartou). Od poplatku jsou osvobozeni držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci.
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN !
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 15.00 v recepci hotelu Morava. Pobyty v den příjezdu začínají večeří a v den odjezdu končí snídaní a uvolněním pokoje do 9.00 hod. V penzionu není výtah a má patra. Na stravu a léčebné procedury se dochází do LD Morava, který je vzdálený cca 900 m od penzionu Plzeň. Nedoporučujeme pro špatně pohyblivé osoby. V objektu je zakázáno kouření. Orientační časy stravování: snídaně v 8:15 hod, večeře v 18:30 hod. Pokud klient z jakýchkoli důvodů nevyužije sjednané a zaplacené služby (předčasně ukončí pobyt, nevyčerpá některou ze zaplacených služeb), nemá nárok na poskytnutí finanční náhrady ani jinou formou kompenzace.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
LÁZEŇSKÝ OZDRAVNÝ TÝDEN (7 dnů / 6 nocí, pobyt PO - NE) - 6x ubytování s polopenzí (snídaně - jednotná, večeře výběrem ze 5 menu (strava se podává v lázeňském hotelu MORAVA - 900 m). - 5x inhalace - 1x perličková koupel - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod - BONUS: sleva 20% na procedury zakoupené na místě Pozn.: Balíček procedur je předem načasován na celou dobu pobytu. Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná. V den příjezdu strava jednotná. Jedno jídlo je vždy vegetariánské.
UPOZORNĚNÍ
V penzionu není výtah a má patra. Na stravu a léčebné procedury se dochází do LD Morava, který je vzdálený cca 800 m od penzionu Plzeň. Nedoporučujeme pro špatně pohyblivé osoby.
CELKOVÁ KAPACITA
45 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
21,- Kč/den
Proč k nám?
Proč penzion Plzeň Luhačovice: - leží v klidné části města v blízkosti kostela - jen 450 m od autobusového a vlakového nádraží Proč Lázně Luhačovice: - více než 300letá tradice lázeňství = bohaté zkušenosti a infrastruktura - léčba onemocnění dýchacího ústrojí, poruchy pohybového aparátu, nemoci oběhového ústrojí, trávicího ústrojí, nemoci z poruch výměny látkové a nemoci onkologické - k pitné kúře, inhalačním procedurám a k minerálním koupelím se využívá 10 pramenů - nejznámějšími léčivými prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a nově i pramen Nový Jubilejní, které jsou volně přístupné veřejnosti - unikátní architektura Dušana Jurkoviče spojená s krásnou krajinou CHKO Bílé Karpaty - příznivé klimatické podmínky, čisté upravené parky, fontány - bohatý kulturní program
PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru Uherský Brod: na kruhovém objezdu v centru města (Nám.28.října) sjeďte na prvním výjezdu, jeďte cca 20 m do kopce a odbočte vpravo Ze směru Zlín: na kruhovém objezdu v centru města (Nám.28.října) sjeďte na druhém výjezdu, jeďte cca 20 m do kopce a odbočte vpravo. Parkovací možnosti: - u penzionu za poplatek 50,- Kč/den (omezený počet parkovacích míst) - na krytém městském parkovišti (vzdálenost od hotelu cca 100 m) za poplatek 120,-Kč /den při délce 5 a více dnů - v lázeňských garážích (vzdálenost od hotelu cca 2 000 m) za poplatek 150,-Kč /den Z důvodu omezeného počtu parkovacích míst je nutno, v případě zájmu, parkování objednat předem v hotelové recepci. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Luhačovic, 8 min pěsí chůze od vlakové zastávky (cca 450 m). V případě příjezdu autobusem/vlakem můžete využít dopravu vozidlem označeným Lázně Luhačovice, a.s., které odjíždí ze stanoviště vlakového a autobusového nádraží podle následujícího jízdního řádu: Pondělí - čtvrtek: 7:50, 9:50, 10:30, 11:50, 12:50, 14:00 hod. Neděle: 7:50, 9:50, 11:50, 12:50, 14:00 hod. Nebude-li vozidlo v uvedený čas na stanovišti, vyčkejte prosím jeho návratu z předchozí jízdy. Cena přepravy Vaší osoby včetně zavazadla činí 30,- Kč, úhrada se provádí v hotovosti řidiči vozidla.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Luhačovic, 8 min pěší chůze od vlakové zastávky (cca 450 m).
Kód hotelu
H2479R20

Podobné zájezdy

Hotel Plzeň *

destinace: Česká republika, Morava, Luhačovice

termín:05.10. (Po) - 11.10. (Ne) 2020 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel Plzeň
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
3 990 Kč0 Kč
Příplatky
2- lůžkový pokoj bez sociálního zařízení. Příplatek za neobsazené lůžko580 Kč0 Kč
2- lůžkový pokoj bez sociálního zařízení. POZOR! ODLIŠNÉ STORNO (59 až 30 dnů 10% stornopoplatek, dále viz Smluvní podmínky Atis)0 Kč0 Kč
2- lůžkový pokoj bez sociálního zařízení. Upozornění: v případě změny termínu či druhu pobytu (u již potvrzené objednávky) se platí poplatek ve výši 200 Kč0 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...