Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Wellness Hotel Pohoda ****

kufr pdf

Termín:11.10. (Ne) - 13.10. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:486358

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 000 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
v bezprostřední blízkosti Luhačovic, v části Pozlovice, 20 minut pěší chůze od lázeňské kolonády, v blízkosti přehrady.
Vybavení
restaurace s letní terasou, víceúčelové hřiště, dětský koutek, kongresové a party salonky, moderní relaxační centrum s procedurami (hydromasáže, perličkové koupele, bylinkové koupele, suché uhličité koupele, masáže, kyslíková terapie, inhalace, slatinné obklady, parafínové zábaly, sauna, fitness), půjčovna kol, parkoviště, garáž.
Ubytování
klimatizované 1 a 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, telefonem, WI-FI ZDARMA, balkonem nebo francouzským oknem, s možností 1 přistýlky.
Stravování
Polopenze
Sport
relaxační centrum s asistovanými procedurami (masáže, koupele, zábaly), celoročně přístupný wellness s 15 m dlouhým plaveckým vnitřním bazénem s masážními chrliči a vývěvou, relaxační vířivý bazén s teplotou vody 35° C, whirlpool s teplotou vody 35° C, finská sauna, parní eukalyptová sauna, bylinková sauna, tepidárium, relaxační prostor s anatomicky tvarovanými lehátky a výhledem do zeleně. Hřiště, stolní tenis, v okolí - tenisové kurty, rybolov v přehradě, vodní sporty, cyklistika, značené turistické trasy, aquapark v Uherském Brodě.
Doplňující informace
parkování na hotelovém parkovišti ZDARMA nebo v garážích za poplatek 90 Kč/den (nutno rezervovat předem). Lázeňský poplatek - cca 15 Kč/os./den dle místní vyhlášky - platí se při nástupu na recepci. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ, Týden pro seniory - nástup na pobyt v neděli.
Cena zahrnuje
POHODA NA ZKOUŠKU: 2x ubytování, 2x polopenzi, lázeňský balíček (1x Kleopatřina koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje medovým olejem) MINIRELAX: 4x ubytování, 4x polopenzi, lázeňský balíček (1x bylinková koupel se zábalem, 1x koupel z magnéziové soli se zábalem, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje) PRO BOLAVÁ ZÁDA: 7x ubytování,7x polopenzi, lázeňský balíček (3x hydromasáž se zábalem, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x uvolňující masáž krční páteře, 2x infračervená kabina) CELKOVÁ RELAXACE: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček (1x hydromasáž se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 1x bylinková koupel se zábalem, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 2x slatinný obklad na celá záda) MEDOVÝ RELAXVÍKEND V POHODĚ: 3x ubytování, 3x polopenzi, lázeňský balíček (1x medovoskový zábal na celá záda, 1x masáž zad a šíje medovým olejem, 2x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x inhalace minerální vody Vincentka) RELAXAČNÍ VÍKEND: 3x ubytování, 3x polopenzi, lázeňský balíček (1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem, 2x inhalace minerální vody Vincentka) WELLNESS POBYT: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček (1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 2x bahenní zábal z Mrtvého moře - zad a paží, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x infračervená kabina, 3x kyslíková terapie) TÝDEN UVOLŇUJÍCÍCH MASÁŽÍ: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček (1x aromaterapeutická masáž celková, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x uvolňující masáž krční páteře, 1x reflexní masáž plosky nohy, 2x slatinný obklad na celá záda, 1x infračervená kabina) TÝDEN PRO SENIORY: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček (1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x hydromasáž se zábalem, 1x slatinný obklad na celá záda, 1x suchá uhličitá koupel, 1x kyslíková terapie), 1x půldenní výlet do okolí, 7x odpolední káva nebo čaj s moučníkem REKREAČNÍ POBYT: 7x ubytování, 7x polopenzi VŽDY: volný vstup do wellness (bazén, saunový svět, fitness), pravidelná dopolední a odpolední doprava do městského centra a zpět.
Slevy
Osoba na přistýlce, dítě do 15 let na základním lůžku a dítě do 15 let na přistýlce - ceny uvedeny na www.ckvt.cz. Dítě do 5 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Ceny pro děti nezahrnují lázeňské balíčky.
Vybavení a služby
restaurace s letní terasou, víceúčelové hřiště, dětský koutek, kongresové a party salonky, moderní relaxační centrum s procedurami (hydromasáže, perličkové koupele, bylinkové koupele, suché uhličité koupele, masáže, kyslíková terapie, inhalace, slatinné obklady, parafínové zábaly, sauna, fitness), půjčovna kol, parkoviště, garáž.
Sport a zábava
relaxační centrum s asistovanými procedurami (masáže, koupele, zábaly), celoročně přístupný wellness s 15 m dlouhým plaveckým vnitřním bazénem s masážními chrliči a vývěvou, relaxační vířivý bazén s teplotou vody 35° C, whirlpool s teplotou vody 35° C, finská sauna, parní eukalyptová sauna, bylinková sauna, tepidárium, relaxační prostor s anatomicky tvarovanými lehátky a výhledem do zeleně. Hřiště, stolní tenis, v okolí - tenisové kurty, rybolov v přehradě, vodní sporty, cyklistika, značené turistické trasy, aquapark v Uherském Brodě.
Slevy pro děti
Osoba na přistýlce - ceny uvedeny na www.ckvt.cz.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Vybavenie a služby
reštaurácia s letnou terasou, viacúčelové ihrisko, detský kútik, kongresové a party salóniky, moderné relaxačné centrum s procedúrami (hydromasáže, perličkové kúpele, bylinkové kúpele, suché uhličité kúpele, masáže, kyslíková terapia, inhalácie, slatinné obklady, parafínové zábaly, sauna, fitnes ), požičovňa bicyklov, parkovisko, garáž. 
Ubytovanie
klimatizované 1 a 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, telefónom, Wi-Fi ZADARMO, balkónom alebo francúzskym oknom, s možnosťou 1 prístelky. 
Šport a zábava
relaxačné centrum s asistovanými procedúrami (masáže, kúpele, zábaly), celoročne prístupný wellness s 15 m dlhým plaveckým vnútorným bazénom s masážnymi chrličmi a vývevou, relaxačný vírivý bazén s teplotou vody 35° C, whirlpool s teplotou vody 35° C, fínska sauna, parná eukalyptová sauna, bylinková sauna, tepidárium, relaxačný priestor s anatomicky tvarovanými ležadlami a výhľadom do zelene. Ihrisko, stolný tenis, v okolí - tenisové kurty, rybolov v priehrade, vodné športy, cyklistika, značené turistické trasy, aquapark v Uherskom Brode. 
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu. 
Doplňujúce informácie
parkovanie na hotelovom parkovisku zadarmo alebo v garážach 70 Kč/deň. Kúpeľný poplatok - cca 15 Kč/os./deň podľa miestnej vyhlášky - platí sa pri nástupe na recepcii. (v termínoch 20.1.-24.3. a 17.11.-15.12.. platí kúpeľný poplatok za klienta hotel). Možnosť nástupu na pobyt DENNE. Týždeň pre seniorov - nástup na pobyt v nedeľu.
Zľavy pre deti
osoba na prístelke - ceny uvedené na www.ckvt.sk
Cena zahŕňa
POHODA NA SKÚŠKU: 2x ubytovanie, 2x polpenziu, kúpeľný balíček (1x Kleopatrin kúpeľ so zábalom, 1x masáž chrbta a šije medovým olejom) Minirelax: 4x ubytovanie, 4x polpenziu, kúpeľný balíček (1x bylinkový kúpeľ so zábalom, 1x kúpeľ z magnéziovej soli so zábalom, 2x aromaterapeutická masáž chrbta a šije) PRE boľavý chrbát: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (3x hydromasáž so zábalom, 1x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 1x uvoľňujúca masáž krčnej chrbtice, 2x infračervená kabína) CELKOVÁ RELAXÁCIA: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (1x hydromasáž so zábalom, 1x perličkový kúpeľ so zábalom, 1x bylinkový kúpeľ so zábalom, 1x bahenný zábal z Mŕtveho mora, 2x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 2x slatinný obklad na celý chrbát) Medový RELAXVÍKEND V POHODE: 3x ubytovanie, 3x polpenzia, kúpeľný balíček (1x medovoskový zábal na celý chrbát, 1x masáž chrbta a šije medovým olejom, 2x bylinkový relaxačný kúpeľ so zábalom, 1x inhalácia minerálnej vody Vincentka) RELAXAČNÉ VÍKEND: 3x ubytovanie, 3x polpenzia, kúpeľný balíček (1x kúpeľ s minerálnou soľou Biotermal so zábalom, 1x hydromasáž so zábalom, 1x masáž bambuckým maslom, 2x inhalácia minerálnej vody Vincentka) WELLNESS POBYT: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (1x bylinkový relaxačný kúpeľ so zábalom, 1x hydromasáž so zábalom, 2x bahenný zábal z Mŕtveho mora - chrbta a paží, 2x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 1x infračervená kabína, 3x kyslíková terapia) TÝŽDEŇ uvoľňujúcu masáž: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (1x aromaterapeutická masáž celková, 1x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 1x uvoľňujúca masáž krčnej chrbtice, 1x reflexná masáž chodidiel, 2x slatinný obklad na celý chrbát, 1x infračervená kabína) TÝŽDEŇ PRE SENIOROV: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, kúpeľný balíček (1x aromaterapeutická masáž chrbta a šije, 1x hydromasáž so zábalom, 1x slatinný obklad na celý chrbát, 1x suchý uhličitý kúpeľ, 1x kyslíková terapia), 1x poldenný výlet do okolia, 7x popoludňajší káva alebo čaj s múčnikom REKREAČNÝ POBYT: 7x ubytovanie, 7x polpenzia VŽDY: 1x lekárska konzultácia (okrem REKREAČNÝ POBYT), voľný vstup do wellness (bazén, saunový svet, fitness), pravidelná dopoludňajšie a popoludňajšie doprava do mestského centra a späť.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

5. z 13 hotelů v Luhačovicích

Vynikající
12
Velmi dobré
8
Průměrné
9
Špatné
1
Příšerné
0
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Wellness na pohodu? Luhačovice a hotel POHODA!
Opravdu jsem poznal mnoho a mnoho hotelů po světě a v Luhačovicích jsem poprvé a hned na 14 dní. Hotel POHODA je opravdu na pohodu. Byť je trochu stranou od centra, vynahradí Vám to absolutně vším... celá recenze s možností překladu
ale_b228, Středočeský kraj, Česká republika, 22:37 03.07.2019
Listopad
Skvělé ubytování a wellnes. Ačkoliv byl hotel docela plný, ve welnessu večer skoro nikdo nebyl a děti si užily i saunu. Stravování předčilo naše očekávání, skvělý výběr, výborné snídaně i večeře. Vše... celá recenze s možností překladu
betka382, Brno, Česká republika, 05:27 18.11.2018
Velmi příjemný hotel - pohoda v Pohodě
Velmi zdařilý pobyt letos v červnu (2018).Pohoda v hotelu Pohoda.Služby na úrovni.Strava výborná.Velice kladně hodnotíme wellness,jak bazén tak i saunový svět-super.Ubytování velmi příjemné.Personál... celá recenze s možností překladu
viktorka2017, Praha, Česká republika, 13:42 23.06.2018

Podobné zájezdy

Wellness Hotel Pohoda ****

destinace: Česká republika, Střední Morava, Luhačovice

termín:11.10. (Ne) - 13.10. (Út) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Wellness Hotel Pohoda
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
2lůžkový pokoj s 1 přist.4 000 Kč0 Kč
Příplatky
Osoba na základním lůžku4 340 Kč0 Kč
Osoba na základním lůžku4 000 Kč0 Kč
Osoba na přistýlce3 540 Kč0 Kč
Dítě na přistýlce (do 14,99)900 Kč0 Kč
Příplatek za plnou penzi480 Kč0 Kč
Cestovní batoh TRAVEL FAMILY99 Kč0 Kč
Cestovní pojištění Travel CZ (dospělý)99 Kč0 Kč
Cestovní pojištění Travel CZ Basic (dospělý)72 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...