Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Podzimní wellness v Ensana Health Spa hotel Butterfly

kufr pdf

Termín:25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:940138

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 860 Kč

Poloha

Mariánské Lázně tvoří spolu s městy Karlovy Vary a Františkovy Lázně proslulý západočeský lázeňský trojúhelník, kam jezdí upevňovat svoje zdraví desetitisíce pacientů z nejrůznějších končin světa. Dějiny města jsou poměrně mladé – ještě před cca 250 lety zde převládaly neprostupné bažiny, porostlé hustým lesem. Zásluhy o založení lázní připadají klášteru v Teplé, na jejichž území zdejší zřídla po staletí ležela. R. 1766 se poprvé uvádějí jména tří pramenů – Ambrožova, Křížového a Mariina, s názvem Marienbad - Mariánské Lázně se poprvé setkáváme r. 1788. Zlatým věkem Mariánských Lázní byla druhá polovina 19.století, kdy do lázní přijížděl bezpočet korunovaných hlav i slavných osobností. Snad nejznámější z nich byl anglický král Eduard VII., který zde od r. 1897 pobýval celkem devětkrát – sešel se zde i s císařem Františkem Josefem I. Dále zde pobývali a léčili se mj. J.W.Goethe (zde údajně poprvé potkal svoji poslední lásku Ulriku), I.S.Turgeněv, N.V.Gogol, I.A.Gončarov, F.Chopin, R.Wagner, M.Twain, S.Freud, F.Kafka, J.Strauss i T.A.Edison.

Komplex Ensana Health Spa Hotel patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Skládá se z několika hotelů, čímž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě zvaný Marienbad Health Spa Resort. Hotel Butterfly je přímo v centru. Moderní budova je postaven v secesním stylu a je zdobena sochami slavného českého sochare Olbrama Zoubka dalšími uměleckými díly.. V hotelu vyvěrá Ferdinandův pramen, který je přímo v lobby hotelu. 

Vybavení

recepce,  lobby,   restaurace, bar, kavárna se zahrádkou,  v níž se podává nejlepší sladké pečivo ve městě,  parkoviště, hotelová garáž. 

Ubytování

prostorné dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlek se sociálním zařízením,  TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem.

Stravování

snídaně formou bufetových stolů.

Cena zahrnuje

4dny/3nocí ubytování, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, vstup do hotelového bazénu, vířivky a sauny, kartu výhod ( služby a slevy v rámci společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a v obchodech označených symbolem karty výhod.   

Cena nezahrnuje

místní poplatek Kč 21/osoba/noc od 18 let – platba na místě. Příplatek za domácího miláčka: Kč 300/noc, parkování v garáži Kč 270/noc-platby na místě. Možnost odvozu z nádraží za poplatek Kč 100/osoba – na vyžádání. Župan k zapůjčení Kč 50/osoba/den.

 

Hotelové Spa

hotelový bazén 12 x 5.5 metrů s protiproudem - 310C, sauna, vířivka s barem. Další lázeňské a wellness služby nejsou současně v provozu a lze je využít v jiných hotelech Ensana. 

Podobné zájezdy

Podzimní wellness v Ensana Health Spa hotel Butterfly

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

termín:25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Podzimní wellness v Ensana Health Spa hotel Butterfly
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji2 860 Kč0 Kč
Příplatky
Jednolůžkový pokoj3 810 Kč0 Kč
Přistýlka 6-13.9 let1 650 Kč0 Kč
Přistýlka do 5.9 let0 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...