Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Wellness, relax v Ensana Health Spa hotel Pacifik****

kufr pdf

Termín:29.11. (Ne) - 01.12. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:935196

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 800 Kč

Poloha

Mariánské Lázně tvoří spolu s městy Karlovy Vary a Františkovy Lázně proslulý západočeský lázeňský trojúhelník, kam jezdí upevňovat svoje zdraví desetitisíce pacientů z nejrůznějších končin světa. Dějiny města jsou poměrně mladé – ještě před cca 250 lety zde převládaly neprostupné bažiny, porostlé hustým lesem. Zásluhy o založení lázní připadají klášteru v Teplé, na jejichž území zdejší zřídla po staletí ležela. R. 1766 se poprvé uvádějí jména tří pramenů – Ambrožova, Křížového a Mariina, s názvem Marienbad - Mariánské Lázně se poprvé setkáváme r. 1788. Zlatým věkem Mariánských Lázní byla druhá polovina 19.století, kdy do lázní přijížděl bezpočet korunovaných hlav i slavných osobností. Snad nejznámější z nich byl anglický král Eduard VII., který zde od r. 1897 pobýval celkem devětkrát – sešel se zde i s císařem Františkem Josefem I. Dále zde pobývali a léčili se mj. J.W.Goethe (zde údajně poprvé potkal svoji poslední lásku Ulriku), I.S.Turgeněv, N.V.Gogol, I.A.Gončarov, F.Chopin, R.Wagner, M.Twain, S.Freud, F.Kafka, J.Strauss i T.A.Edison.  Mariánské Lázně vrátí zdraví a poskytnou odpočinek i Vám!

Secesní hotel Pacifik byl postaven teprve na počátku 20. století (1905),  prošel výraznou rekonstrukcí a modernizací, což ovšem neubralo nic na jeho historickém kouzlu. Patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Hotel je skvěle situován v docházkové vzdálenosti od slavné kolonády (400 metrů), a v blízkosti  Lesního pramene, Karolinina pramene, památníku Frederika Chopina. Hotel má vlastní minerální pramen, vyvěrající v hotelu a který se používá na ozdravné pobyty. 

 

Vybavení

recepce, klimatizace, restaurace s akváriem a krásným výhledem, lobby  bar, salonek Captain´s James Cook s konferenčním vybavením, dětský koutek, parkoviště, půjčování kol, aut. Celý hotel má bezbariérový přístup.

Ubytování

prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje  s možností přistýlek se sociálním zařízením,  TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. Balkón na vyžádání. 

Stravování

: polopenze formou bufetových stolů.

Cena zahrnuje

3dny/2noci ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, 1x masáž Dolce Vita, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x písečnou slunečnou terapii, volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami, fitness, Ensana kartu výhod.

4dny/3noci ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, 1x reflexní masáž chodidel, 1x aroma masáž celkovou, 1x minerální koupel se solí z Mrtvého moře, 1x suchou plynovou lázeň CO2, 1x parafínový zábal, volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami, fitness, Ensana kartu výhod.. Děti do 12 let bez procedur.

7dní/6nocí ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, 1x klasickou masáž částečnou, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x suchou plynovou lázeň CO2, 1x parafínový zábal, 1x inhalace, 1x písečná sluneční terapie, volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami, fitness, Ensana kartu výhod. . Děti do 12 let bez procedur.

Cena nezahrnuje

lázeňskou taxu Kč 21/noc od 18 let – platba na místě, příplatky za balkon.

Lázeńská péče

minerální pramen je přímo v hotelu, pitná kúra je možná v hotelové hale, terapeutická oblast disponuje léčebnými místnostmi k poskytování procedur – z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, sluneční světelná terapie, solárium, laserové centrum, zábaly a plynové koupele.

Wellness Centrum

bazén s vodními atrakcemi, vířivkou, saunou, sanariem, tropickou sprchou, Kneippovou terapii, fitness místnost.

Parkování

kryté placené cca 300 metrů od hotelu – Kč 120/den.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni – poplatek Kč 300/noc – na místě.

Podobné zájezdy

Wellness, relax v Ensana Health Spa hotel Pacifik****

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

termín:29.11. (Ne) - 01.12. (Út) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Wellness, relax v Ensana Health Spa hotel Pacifik****
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji4 800 Kč0 Kč
Příplatky
Jednolůžkový pokoj5 300 Kč0 Kč
Přistýlka 12-17.9 let3 940 Kč0 Kč
Přistýlka 4-11.9 let2 540 Kč0 Kč
Přistýlka do 3.9 let0 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...