Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

ROMANTICKÁ PAŘÍŽ ***

kufr pdf

Termín:04.07. (Čt) - 07.07. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:774166

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 15 790 Kč

Poloha

Francie / Paříž. Bez ohledu na to, jakou Paříž návštěvník hledá, může k jejímu osobitému kouzlu proniknout jen tehdy, když se nechá volně unášet a dopřeje si dostatek času k pozorování života na ulicích a náměstích, v kavárnách a na tržnicích. Paříž je bezesporu nejkrásnějším městem Francie. Město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmé módy. Paříž je plná zajímavých památek, které stojí za to vidět. Určitě byste neměli minout katedrálu Notre-Dame, která je považována za nejkrásnější ukázku středověkého stavitelství v Paříži. Samozřejmostí, kterou budete okouzleni, je symbol Paříže – Eiffelova věž. Nejznámější a nejdelší pařížská třída Champs-Elysées – centrum nejluxusnějších prodejen, restaurací a kaváren – je také povinností každého návštěvníka města. Vítězný oblouk, stojící uprostřed náměstí Charles de Gaulle, z něhož hvězdicovitě vychází dvanáct ulic, vás určitě okouzlí stejně tak, jako Louvre – palácový komplex se světoznámým muzeem.

Hôtel Ibis PARIS GENNEVILLIERS
Ubytování v rámci tohoto zájezdu je zajištěno v hotelu Ibis PARIS GENNEVILLIERS . Hotel se nachází nedaleko stanice metra les Agnettes - linka 13.

Program zájezdu

1. den
Ráno odlet z Prahy, po příletu panoramatická okružní jízda Paříží, kde se seznámíte se všemi hlavními památkami města s česky mluvícím průvodcem (Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Eiffelovi věž, Opera, Louvre, chrám Notre-Dame, Invalidovna, Velký a Malý palác). Transfer do hotelu, ubytování a volný program.

2. den
Snídaně. Pěší prohlídka Paříže s česky mluvícím průvodcem. katedrála Notre Dame a ostrov Ile de la Cité, Tuilerijské zahrady, Louvre a Opéra, návštěva Muzea parfému Fragonard (vstup zdarma). Odpoledne pěší procházka po Montmartru, zakončená večeří v místní restauraci (večeři hradí klienti na místě).

3. den
Snídaně. Volný den – individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace).

4. den
Snídaně. Individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace). Odpoledne transfer z hotelu na letiště, odlet do Prahy.

V ceně zájezdu je zahrnuto

  • 3 noci ve dvoulůžkových pokojích 3 hotelu se snídaní, leteckou dopravu z Prahy s ČSA včetně všech poplatků, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce po dobu pobytu (viz. program), transfery letiště–hotel–letiště, zákonné pojištění CK a místní pobytová taxa.

V ceně zájezdu není zahrnuto

  • cestovní pojištění (dospělá osoba 290 Kč, dítě do 18 let 190 Kč), vstupy do objektů a památek při prohlídkách, jízdné městské hromadné dopravy.

Upozornění

  • Minimální počet účastníků pro realizaci tohoto zájezdu je 16 osob. Změna programu a letových časů dle aktuální situace vyhrazena.

Podobné zájezdy

ROMANTICKÁ PAŘÍŽ ***

destinace: Francie, Paříž a okolí, Paříž

termín:04.07. (Čt) - 07.07. (Ne) 2019 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

ROMANTICKÁ PAŘÍŽ
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
15 790 Kč0 Kč
Příplatky
Dospělá osoba na 1. přistýlce15 990 Kč0 Kč
.Dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji15 790 Kč0 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj4 990 Kč0 Kč
$Cestovní pojištění do 5 dní - dospělý290 Kč0 Kč
$Cestovní pojištění do 5 dní - dítě190 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...