Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Kouzelná Provence *+

kufr pdf

Termín:01.07. (St) - 06.07. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:749010

Doprava:Autobus PRG

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 6 090 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Program
1. den
Odjezd z ČR přes SRN, Rakousko a Itálii
2. den
Cannes – prohlídka historického centra města v části La Soquet na kopci Mont Chevalier – známá romantická ulice Rue st. Antoine, náměstí Place de la Castre, kostel Notre Dame de l´Esperance, zbytky starých hradeb, strážní věž z 11. stol., krásná vyhlídka na zátoku s Lerinskými ostrovy. Procházka romantickou uličkou St. Pierre, návštěva provensálské tržnice s místními specialitami. Uvidíte kostel kde bivakoval Napoleon a centrum města se sochou zakladatele lázeňské tradice lorda Broughama. Prohlídku zakončíme u Festivalového paláce, na který navazuje alej hvězd a promenáda  lemovaná krásným parkem a plážemi La Croisette. Osobní volno, možnost koupání, nakupů ve vyhlášených obchodních ulicích. Možnost fakultativního výletu na Lerinské ostrovy: Ile Sainte Marguerite, známý pevností, kde byl v 17. stol vězněn tajemný muž se železnou maskou. Nebo ostrov Ile Sait Honorat s cisteriánským klášterem. V podvečer odjezd na nocleh.
3. den
Grasse – známé centum parfemářství, ležící mezi kopci Provensálských Alp, obklopeno loukami posetými levandulemi, jasmíny, mimózami a růžemi. Zde budete mít příležitost navštívit výrobnu a muzeum parfémů. Osobní volno ve zdejších uličkách, k posezení v některé z místních kaváren. Vence – romantické vnitrozemské provensálské městečko proslavené slavným malířem  Matissem, které má středověké opevnění ze 13. století, hradní brány, katedrálu, Chapelle du Rosaire, krásné centrální náměstí s fontánou. Poté návštěva St Paul de Vence, malebné provensálské vesnice s jedinečnou atmosférou. Úzké uličky s domy a dvorky, z nichž  vyrůstají vysoké palmy, stíny olivovníků byly motivací pro umělce, kteří zde tvořili. Jedním z nich byl známý Marc Changal. Odjezd na nocleh.
4. den
Cassis – romantické přímořské městečko s nádhernou polohou u hluboké zátoky sevřené ze tří stran vápencovými útesy. Ve zdejších restauracích nabízí čerstvé ryby, langusty, plody moře a vynikající víno z vinic, které pokrývají okolní svahy. Je výchozím místem pro lodní výlet do národního parku Calanques. Tvoří jej malebné zátoky s dlouhými úzkými a hlubokými skalnatými zálivy vstupujícími daleko do pobřeží. Možnost výletu lodí nebo koupání. Pak navštívíme Marseille – hlavní město Provence a důležitý přístav. Prohlédneme si jeho historickou část Vieux Port – Starý přístav, který je srdcem města a vládne zde živá středomořská atmosféra. Vine se kolem malé zátoky, kde kotví jachty a plachetnice a po celé jeho délce se táhne množství restaurací, kaváren a obchůdků. Dominantou jsou pevnosti Saint Jean a Saint Nicolas, které jsou dnes součástí muzea evropských a středomořských civilizací. V Marseille si můžete pořídit kvalitní Marseillské mýdlo a navštívit muzeum jeho výroby, nebo ochutnat nejtypičtější marseillský pokrm – Bujabézu, polévku s rybami a mořskými plody.  Neopomeneme ani baziliku Notre Dame de la Garde, která se tyčí nad městem. Panorama, jenž se od chrámu otevírá je bezkonkurenční, spatříte celé město, přístav i okolní ostrovy. Zajímavá je možnost lodního výletu na ostrov If s pevností, která prosnula tím, že zde byl vězněn hrabě Monte Christo. Odjezd na nocleh.
5. den
Nice – prohlídka města: přístav, procházka romantickým starým městem pod vrchem Chateau. Uličky Nice Vás okouzlí neopakovatelnou atmosférou. Na provensálském  trhu si budete moci vychutnat některou z místních specialit. Pláže u Anglické promenády Vám nabídnou možnost koupání v nejmodřejším moři Azurového pobřeží. Podvečer odjezd směr Itálie, SRN
6. den
Návrat do ČR
Doprava autokarem - odjezdová místa (Trasa A)
Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Příplatek 150 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov
Příplatek 250 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov
Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.
Cena zahrnuje
3 x ubytování na hotelu ACCOR F1
dopravu moderním klimatizovaným autokarem
průvodce, zákonné pojištění CK, DPH
Cena nezahrnuje
vstupy a místní taxy
3 x kontinentální snídaně 690 Kč
Rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč na osobu

Podobné zájezdy

Kouzelná Provence *+

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:01.07. (St) - 06.07. (Po) 2020 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus PRG /

strava: Bez stravy

Kouzelná Provence
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
6 090 Kč0 Kč
Příplatky
3 x kontinentální snídaně690 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: WISNAR groupe mondiale s.r.o. IČO: 6514316
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...