Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Villaggio delle Orchidee ****

kufr pdf

Termín:06.09. (Pá) - 15.09. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:438970

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 990 Kč

Poloha
Itálie, Bibione Spiaggia; rezidence se nachází v klidné oblasti letoviska, vzdálená cca 1,1 km od pláže (v pravidelných intervalech je od poloviny května do poloviny září zajištěn bezplatný transfer) a 400m od centra letoviska.
Vybavení
rezidence Villaggio Delle Orchidee je umístěna v oplocené zahradě s bazénem, k dispozici jsou také vyhrazená parkovací místa.
Ubytování
Villaggio delle Orchidee
Ubytování
Villaggio Delle Orchidee poskytuje ubytování bez stravy v řadových vilkách, které jsou tvořeny apartmány typu TRILO6 a TRILO6 C1 pro 4 až 6 osob. Tyto tří-pokojové apartmány mají dvě ložnice po 2 lůžkách, obývací pokoj s dvouůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelnu a terasu. Apartmány typu TRILO6 se nacházejí v prvním patře, apartmány typu TRILO6 C1 se nacházejí v přízemí a jsou navíc vybaveny zahradou.
Stravování
vlastní stravování.
Plaž
1,1 km, pláže z jemného písku s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x křeslo, 1x lehátko) je v termínu od 13.4. - 29.9.2019 zahrnut v ceně pobytu. V pravidelných intervalech od půlky května do půlky září je pro hosty rezidence zajištěn bezplatný transfer na novou pláž (sektor č. 30).
Sport a zabava
diskotéky, taneční sály, american-bar, zmrzlina, pivnice a zábavní programy dělají z Bibione středisko rozptýlení a zábavy. Pro milovníky sportu: tenisové kurty, bazény, petanque, golf, minigolf, pronájem lodí, sportovní rybolov, plážový volejbal, windsurfing, jachting - plachetnice, bruslení, kánoe, parašutismus, jízdy na koních, cykloturistika. Mezi městy Bibione a Caorle je cyklistická stezka dlouhá 58 km.
Doprava
autobusová doprava, vlastní doprava.
Cena zahrnuje
ubytování na 7 nocí; spotřebu energie a vody; klimatizaci (pokud jsou apartmány klimatizovány); závěrečný úklid (klienti musí uklidit kuchyňský kout a vynést odpadky); plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x křeslo, 1x lehátko / apartmán); pojištění CK.  
Příplatky
autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR. 
Příplatky palcené na místě
Povinné příplatky: pobytová taxa 0,85 Eur / osoba od 2 let / den; vratná kauce 100 Eur / apartmán / pobyt. V případě neuklizení apartmánu (apartmán musí být zanechán v původním stavu, v pořádku a čistý, s čistými skříněmi a policemi, umytým nádobím, prázdnou, rozmraženou a otevřenou lednicí, vynesenými odpadky a lahvemi) je agentura oprávněna účtovat poplatek ve výši od 40 do 80 Eur / apartmán (dle jeho velikosti).
Výlety
Doporučujeme výlet do Lignana, do nedalekého přímořského letoviska, které od Bibione dělí pouze ústí řek Taglamento. V Lignanu můžete navštívit Gulliverlandii, tématický park pro všechny věkové kategorie, především však pro ty nejmenší návštěvníky, dále Aquasplash, jeden z prvních aquaparků v Itálii. Místní agentura v Bibione pořádá fascinující celodenní výlety do okolí Bibione a Lignana. Autobusem nebo nezapomenutelnou plavbou můžete navštívit Benátky a obdivovat památky a kouzlo starého světa, nebo Veronu a zajít si také do opery. V krásném Terstu na Vaši návštěvu čekají hrady Miramare a Duino. Jen pár kilometrů za italskými hranicemi doporučujeme návštěvu slovinského hradu Predjama a světoznámé jeskyně Postojna.
Poznámka
na vyžádání a za příplatek povolen pobyt se psy (do 8 kg)

Podobné zájezdy

Villaggio delle Orchidee ****

destinace: Itálie, Benátská riviéra, Bibione

termín:06.09. (Pá) - 15.09. (Ne) 2019 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Villaggio delle Orchidee
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
990 Kč0 Kč
Příplatky
Autobusová doprava (směr TAM)1 250 Kč0 Kč
Autobusová doprava (směr ZPĚT)1 250 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ROS.BR s.r.o. IČO: 00575674
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...