Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Rezidence Leopardi

kufr pdf

Termín:25.05. (So) - 01.06. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:433084

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 140 Kč

Poloha
Itálie, Alba Adriatica; nová moderní rezidence Leopardi se nachází 300 m od pláže v klidné ulici v těsné blízkosti centra městečka, a přibližně 200 m od hlavní třídy, která vede k moři.
Vybavení
výtah, parkoviště, klimatizace, wi-fi připojení
Ubytování
Rezidence Leopardi
Ubytování
rezidence poskytuje ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2-6 osob. Studio MONO2 pro 2 osoby tvoří obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna a balkon. Apartmán BILO2 pro 2 osoby tvoří 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem, koupelna a balkon. Apartmán BILO4 pro 2-4 osoby tvoří 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna a balkon. Apartmán TRILO6 pro 4-6 osob tvoří 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna a balkon. Studia i apartmány jsou vybaveny klimatizací zdarma (v termínu 29.6. - 31.8.2019), wi-fi připojením, parkovacím místem (mimo studio MONO2), TV a pračkou.
Stravování
vlastní, studia a aparmtány jsou vybaveny kuchyňskými kouty
Plaž
300 m, písčitá pláž s jemným pískem, o délce 3 km, pozvolný vstup do moře je vhodný také pro malé děti. Plážový servis (slunečník, lehátka) za poplatek.
Sport a zabava
koupání a vodní sporty na pláži, půjčovna plavidel, procházky podél palmové promenády, cyklostezka vhodná také pro in-line brusle (15 km), jogging, plážový volejbal, nohejbal, košíková. K dispozici jsou také tenisové kurty, golfová hřiště a minigolf. Aquapark Onda Blu (5 km); pro děti je zde hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky. Společenské vyžití nabízí kavárny, bary, restaurace a pizzerie, které zvou k posezení a tanci. Děti ocení především stánky se zmrzlinou.
Doprava
vlastní doprava, autobusová doprava
Cena zahrnuje
ubytování dle typu a obsazenosti na 7 nocí; spotřebu energie a vody; klimatizaci (v termínu 29.6. - 31.8.2018); parkovací místo (kromě MONO2); pojištění CK.
Příplatky
autobusová doprava 3.000 Kč / osoba, svozy a rozvozy v ČR; na vyžádání: klimatizace ( do 29.6.2019 a od 31.8.2019); přistýlka; dětská postýlka; domácí zvíře.
Příplatky palcené na místě
Povinné příplatky: vratná kauce 100 Eur / apartmán / pobyt. Závěrečný úklid musí provést klienti sami (vlastní čistící prostředky) nebo za příplatek 40 Eur / studio MONO a apartmán BILO, 50 Eur / apartmán TRILO.
Výlety
doporučujeme výlet do Aquapark Onda Blu (Tortoreto 5 km) - nabízí velký plavecký bazén s umělými vlnami, malý bazén pro děti se spoustou zajímavých her, tobogány, skluzavky, vodné masáže, velká zatravněná plocha se slunečníky a lehátky, restaurace, bary a obchůdky. Řím - světová metropole 205 km, možnost výletu autobusem z místa pobytu. Ascoli Piceno - 32 km, slavné římské městečko (otevřené venkovní muzeum). Ostrovy Tremiti – lodní výlet na jediné ostrovy ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii.
Poznámka
v ceně není zahrnuto ložní prádlo a ručníky, je nutné mít vlastní

Podobné zájezdy

Rezidence Leopardi

destinace: Itálie, Palmová riviéra, Alba Adriatica

termín:25.05. (So) - 01.06. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Rezidence Leopardi
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
1 140 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ROS.BR s.r.o. IČO: 00575674
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...