Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Hotel Be Live Las Morlas ****

kufr pdf

Termín:14.10. (Po) - 23.10. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:427167

Doprava:Letecky

Odletové místo:Vídeň

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 25 890 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel Be Live Experience Las Morlas má 143 pokojů, obklopuje ho udržovaná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je cca 10 km od centra města Varadero, cca 30 km od mezinárodního letiště ve Varaderu a od letiště v Havaně je vzdálen cca 160 km. Vybavení: Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, plážový bar, bazény, dětské hřiště, dětský klub od 8-12 let a miniklub od 4-7 let, lázně, masáže, zdravotní centrum, sejf na recepci, místnost na uschování zavazadel, 24 hodin denně dostupný doktor, Wi-fi v areálnu hotelu za poplatek. Ubytování: Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, fén, minibar a sejf za poplatek, kabelová televize se satelitem, telefon. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. láž: Písčitá pláž u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé i děti, posilovna, stolní tenis, volejbal, aerobic, šachy, vodní sporty na pláže: plachtění, kajaky... . 18tijamkové golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km od hotelu.
Vybavení
Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, plážový bar, bazény, dětské hřiště, dětský klub od 8-12 let a miniklub od 4-7 let, lázně, masáže, zdravotní centrum, sejf na recepci, místnost na uschování zavazadel, 24 hodin denně dostupný doktor, Wi-fi v areálnu hotelu za poplatek. Ubytování: Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, fén, minibar a sejf za poplatek, kabelová televize se satelitem, telefon. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písčitá pláž u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé i děti, posilovna, stolní tenis, volejbal, aerobic, šachy, vodní sporty na pláže: plachtění, kajaky... . 18tijamkové golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km od hotelu.
Ubytování
Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, fén, minibar a sejf za poplatek, kabelová televize se satelitem, telefon. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písčitá pláž u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé i děti, posilovna, stolní tenis, volejbal, aerobic, šachy, vodní sporty na pláže: plachtění, kajaky... . 18tijamkové golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km od hotelu.
Stravování
All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písčitá pláž u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé i děti, posilovna, stolní tenis, volejbal, aerobic, šachy, vodní sporty na pláže: plachtění, kajaky... . 18tijamkové golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km od hotelu.
Pláž
Písčitá pláž u hotelu. Sport a zábava: Občasné animační programy pro dospělé i děti, posilovna, stolní tenis, volejbal, aerobic, šachy, vodní sporty na pláže: plachtění, kajaky... . 18tijamkové golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km od hotelu.
Sport a zábava
Občasné animační programy pro dospělé i děti, posilovna, stolní tenis, volejbal, aerobic, šachy, vodní sporty na pláže: plachtění, kajaky... . 18tijamkové golfové hřiště je vzdáleno cca 3 km od hotelu.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Kuba, přílet do Kubu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Kuby, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Kubu jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Kuba, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK v anglickém jazyce, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 950 Kč. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

20. z 80 hotelů v Varaderu

Vynikající
722
Velmi dobré
777
Průměrné
394
Špatné
170
Příšerné
136
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Cítit se živý
Procházím v tomto hotelu skvělou dovolenou, nevím, proč lidé píšou špatnou recenzi. Je pravda, že hotel je starý, ale má mnoho dobrých věcí, abyste se cítili v ráji, pláž je nádherná a zaměstnaní... celá recenze s možností překladu
Daniellerd1970, 12:49 14.08.2019
Pěkný pokoj, milí lidé, skvělé koktejly, fantastická pláž
Odjížděli jsme na dovolenou se smíšenými pocity a nevěděli co čekat. Máme hodně zkušeností, zavítali jsme i na jiné kontinenty kromě Evropy, ale na Kubu jsme mířili poprvé. Na místě jsme byli velice... celá recenze s možností překladu
RadekM33, 06:14 12.10.2018
Dvoutýdenní dovolená
Z tohoto místa mám smíšené pocity. Je to moje první recenze, ale poté, co jsme minulý čtvrtek opustili Varadero, jsem potřeboval sdělit tolik věcí, takže tady to je... Hotel byl klidný, velmi tichý... celá recenze s možností překladu
Smileypants2014, Waterford, Irsko, 00:00 11.06.2014

Podobné zájezdy

Hotel Be Live Las Morlas ****

destinace: Kuba, Varadero

termín:14.10. (Po) - 23.10. (St) 2019 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Vídeň

strava: All inclusive

Hotel Be Live Las Morlas
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba25 890 Kč0 Kč
Příplatky
Jednolůžkový pokoj36 690 Kč0 Kč
1. dítě 2-12 let na přistýlce24 290 Kč0 Kč
Dospělá osoba na přistýlce24 290 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...