Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Hotel Blau Varadero ****

kufr pdf

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:427154

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel Blau Varadero Resort obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je určen pro osoby starší 18 let. Hotel se nachází cca 8 km od centra města Varadero, cca 40 km od letiště ve Varaderu a cca 2:15 hodiny od letiště v Havaně . Hotel je určen pouze pro osoby starší 18ti let. Vybavení: Recepce, 4 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 2 bazén, lázně, sauna, masáže, vířivka, obchůdky, konferenční vybavení, konferenční místnosti, knihovna, Wi-Fi v lobby za poplatek, prádelna. Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, minibarem, telefonem, trezorem, SAT TV, balkónem či terasou. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. láž: Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Vybavení
Recepce, 4 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 2 bazén, lázně, sauna, masáže, vířivka, obchůdky, konferenční vybavení, konferenční místnosti, knihovna, Wi-Fi v lobby za poplatek, prádelna. Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, minibarem, telefonem, trezorem, SAT TV, balkónem či terasou. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Ubytování
Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, minibarem, telefonem, trezorem, SAT TV, balkónem či terasou. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Stravování
All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Pláž
Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Sport a zábava
Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Kuba, přílet do Kubu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Kuby, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Kubu jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Kuba, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK v českém/slovenském jazyce, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 950 Kč. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

6. z 86 hotelů v Varaderu

Vynikající
4662
Velmi dobré
2769
Průměrné
675
Špatné
170
Příšerné
102
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Poprvé na Kubě. Velmi ohromený!
Díky Blau za skvělý kubánský zážitek. Pokoj - Náš pokoj byl skvělý. Pohodlné postele. Lednice byla denně doplňována. Perfektně vyčištěno, kromě jednoho dne, ale drobnost byla opravena personálem... celá recenze s možností překladu
jr1999jr1977, Regina, 11:42 08.02.2020
To byla naše druhá příjemná dovolená v tomto středisku
Užili jsme si krásnou pláž, příjemný personál, čisté pokoje a dobré jídlo v tomto středisku. Snídaně a večeře formou bufetu nabízejí mnoho různých možností, s dobrou rozmanitostí a vegetariánskými... celá recenze s možností překladu
Dreamer58169173538, 13:53 04.02.2020
Miluji to.
Toto byl náš první pobyt v tomto hotelu. Bylo to velmi milé. Byl to poslední hotel na pásu. Je nádherný. Nemám žádné stížnosti. Všichni byli skvělí. Pokoje byly velmi čisté. Tento hotel má vše, co... celá recenze s možností překladu
Mandy D, Toronto, Kanada, 00:00 25.06.2014

Podobné zájezdy

Hotel Blau Varadero ****

destinace: Kuba, Varadero

termín: () | změnit termín

doprava: 0 / 0

strava: 0

Hotel Blau Varadero
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Cestovní kancelář Touroperator a.s. IČO: 24830968
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...