Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Hotel Blau Varadero ****

kufr pdf

Termín:08.12. (Ne) - 17.12. (Út) 2019

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 8 nocí

ID hotelu:427154

Doprava:Letecky

Odletové místo:Vídeň

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 35 690 Kč 33 290 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel Blau Varadero Resort obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je určen pro osoby starší 18 let. Hotel se nachází cca 8 km od centra města Varadero, cca 40 km od letiště ve Varaderu a cca 2:15 hodiny od letiště v Havaně . Hotel je určen pouze pro osoby starší 18ti let. Vybavení: Recepce, 4 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 2 bazén, lázně, sauna, masáže, vířivka, obchůdky, konferenční vybavení, konferenční místnosti, knihovna, Wi-Fi v lobby za poplatek, prádelna. Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, minibarem, telefonem, trezorem, SAT TV, balkónem či terasou. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. láž: Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Vybavení
Recepce, 4 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 2 bazén, lázně, sauna, masáže, vířivka, obchůdky, konferenční vybavení, konferenční místnosti, knihovna, Wi-Fi v lobby za poplatek, prádelna. Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, minibarem, telefonem, trezorem, SAT TV, balkónem či terasou. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Ubytování
Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, minibarem, telefonem, trezorem, SAT TV, balkónem či terasou. Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Stravování
All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Pláž
Písečná pláž přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Sport a zábava
Animační programy, posilovna, tenis, kurzy tance salsa, vodní sporty na pláži.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Kuba, přílet do Kubu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Kuby, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Kubu jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Kuba, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK v českém/slovenském jazyce, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 950 Kč. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

4. z 82 hotelů v Varaderu

Vynikající
4597
Velmi dobré
2731
Průměrné
663
Špatné
164
Příšerné
92
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Měl by být PĚT HVĚZD
Zůstali jsme v jiných 5 a 4hvězdičkových střediscích na Varaderu a na Kubě obecně. Přestože to byly 4 hvězdy, byla to naše oblíbená. Má pocit, služby a kvalitu 5 hvězdiček. Srovnávám tento resort s... celá recenze s možností překladu
Dennis R, Oviedo, Florida, 14:30 05.08.2019
Potřetí
Opravdu miluji tento hotel, byla to naše 4. návštěva. Nemyslel jsem si, že jídlo bylo stejně dobré jako naposledy, ale celkově dobré. Určitě by to šlo znovu, ale bylo nám řečeno, že všechny pokoje... celá recenze s možností překladu
cshenton1, Leicester , 03:14 05.08.2019
Miluji to.
Toto byl náš první pobyt v tomto hotelu. Bylo to velmi milé. Byl to poslední hotel na pásu. Je nádherný. Nemám žádné stížnosti. Všichni byli skvělí. Pokoje byly velmi čisté. Tento hotel má vše, co... celá recenze s možností překladu
Mandy D, Toronto, Kanada, 00:00 25.06.2014

Podobné zájezdy

Hotel Blau Varadero ****

destinace: Kuba, Varadero

termín:08.12. (Ne) - 17.12. (Út) 2019 (10 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Vídeň

strava: All inclusive

Hotel Blau Varadero
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba33 290 Kč0 Kč
Příplatky
Jednolůžkový pokoj51 890 Kč0 Kč
Dospělá osoba na přistýlce33 290 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Cestovní kancelář Touroperator a.s. IČO: 24830968
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...