Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Flaeming - Skate

kufr pdf

Termín:21.06. (Pá) - 23.06. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:665717

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 5 150 Kč

Popis zajezdu
270 km Flaeming-Skate, jediné ryze bruslařské stezky v Evropě, zahrnuje sedm inline okruhů a devět navazujících výběžků s nejhladším asfaltem = „černé sklo". Trasy vedou poli, loukami, zemědělskými vesničkami a historickými městy Dolního Flaemingu. Pokud si etapy klidnou rovinou jižně od Berlína budete chtít zpestřit, můžete se zastavit v starobylých centrech měst, u klášterů, větrných mlýnů, koupališť nebo v bývalém vojenském prostoru Altes Lager. Trasy lemuje řada hospůdek a zahradních restaurací. Doprovodný autobus Vám umožní projet přírodně nejhezčí neokruhové úseky Flaeming-Skate.NOVINKA: Předehrou před flaemingskou asfaltovou extází nám bude parádní okruh okolo Lužického jezera a ochutnávka spreewaldské romantiky.
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Ranní přesun busem do oblasti Lužických jezer; okruh kolem Gräberndorfer See, krátký přesun busem a okurkovým krajem Spreewaldu ze Suschowa přes Naundorf do Raddusche (32-38 km). 2. ZHohenseefeldu po okruhu RK 6 do Wahlsdorfu, Zinny a po okruhu RK3 do Jüterbogu, možné prodloužení přes RK 2 (36/61 km) 3. ZKemlitz do Dahme a po� kruhu RK 7 lesy a loukami přes Wahlsdorf a Ihlow zpět do Dahme (49 km). Zájezd 30202 navíc: 4. Z Wahlsdorfu po živém okruh RK 5 přes Luckenwalde zpět do Wahlsdorfu s možnou zajížďkou k jezeru v Gottow (50/59 km). Každý den možnosti zkrácení, prodloužení či obměn etap. Bezkonkurenční povrch a profil tras, vhodné pro všechny cílové skupiny.


TIP BERLÍN: vlakem výlet do Berlína (cca. 6 EUR denní lístek + 5,50 EUR denní přeprava kola) – např. místo 3. etapy u 4denního zájezdu (společně s průvodcem či individuálně.)


TIP CYKLO: díky souběžně probíhajícímu zájezdu č. 225 lze kolo prostřídat s inline bruslemi. Vhodné též pro páry či skupiny s nestejnými zájmy.
Stravování2x resp. 3x polopenze (formou bufetu) v ceně, k dispozici spoelčná kuchyňka s vařičem.


Popis
Ubytování nemá žádný popis.2x resp. 3x ve 2-4lůžkových pokojích (částečně s příslušenstvím na pokoji, částečně na chodbě) v moderní ubytovně u Kemlitz. Pokoj s příslušenstvím za příplatek 150 Kč/os./noc. WiFi k dispozici.
Nástupní místa
Jablonec, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Praha, Roudnice n. L., Stará Boleslav, Turnov, Ústí n.L.

Podobné zájezdy

Flaeming - Skate

destinace: Německo, Poznávací zájezdy - Německo, Německo

termín:21.06. (Pá) - 23.06. (Ne) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Flaeming - Skate
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
dospělá osoba5 150 Kč0 Kč
Příplatky
1. dítě od 14 do 14 let4 550 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...