Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Kanada, USA z Vancouveru na lodi Norwegian Jewel ****

kufr pdf

Termín:29.07. (Po) - 05.08. (Po) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:819550

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 16 870 Kč 13 750 Kč

Trasa plavby
Kanada, USA
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Jewel podnikla svou první plavbu v roce 2005 a byla slavnostně pokřtěna manželkou miliardáře Donalda Trumpa, Melanií.  Její sesterskou lodí je Norwegian Jade. Na palubě je vám k dispozici 1100 členů posádky. 

Výrobní cena Norwegian Jewel byla přibližně 390 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 93.502Délka lodě (v metrech): 294,13Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.187Maximální počet pasažérů: 2.3762 bazény, bazén pro děti se skluzavkou, 6 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici: Restaurace a bary17 restaurací a 13 barů Cagney's Steakhouse, Sushi Bar, italská restaurace La Cucina, francouzská restaurace Le Bistro, japonská restaurace Teppanyaki, americká restaurace O'Sheehan's, asijská restaurace Chin Chin Garden Café s rodinnými menu, které obsahují i dětské porce, cukrárna Carlo's Bake Shop Magnum's Champagne & Wine Bar, bar FYZZ Cabaret Lounge & Bar s karaoke, latinský bar Tango's TapasZábavaDivadlo Stardust Kasino, videoherna Butiky Karetní salónek, umělecká galerie Fotogalerie, fotostudio Kaple sloužící i jako společenská místnost Internetová kavárna, knihovna, 3 společenské místnostiSport a odpočinekVenkovní bazén Sapphire, 6 vířivek Sportovní hřiště, běžecká dráha Fitness centrum Wellness centrum Bora Bora a salón krásy Dva golfové trenažéryPro dětiDětský areál se stěnou s prolézačkami, počítači a tvořivou dílnou Areál pro dospívající Club Underground s originální graffiti výzdobou inspirovanou designem newyorského metra Dětský bazén s klouzačkami a brouzdalištěm
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 21 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Na plavbách které navštěvují USA, Kanadu anebo Čínu je legální věk pro konzumaci alkoholu 21let.  Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Vancouver (Britská Kolumbie), Kanada, (připlutí: | odplutí: 16:00)2. den,Proplutí Inside Passage (Aljaška), USA, (připlutí: | odplutí: )3. den,Ketchikan (Aljaška), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)4. den,Juneau (Aljaška), USA, (připlutí: 11:00 | odplutí: 21:00)5. den,Skagway, USA, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)6. den,Proplutí Glacier Bay (Aljaška), USA, (připlutí: | odplutí: )7. den,Proplutí kolem ledovce Hubbard, USA, (připlutí: | odplutí: )8. den,Seward, USA, (připlutí: 05:00 | odplutí: )

Podobné zájezdy

Kanada, USA z Vancouveru na lodi Norwegian Jewel ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Kanada

termín:29.07. (Po) - 05.08. (Po) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

Kanada, USA z Vancouveru na lodi Norwegian Jewel
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
13 750 Kč0 Kč
Příplatky
Kajuta vnitřní Standard, cena při obsazení jednou osobou20 770 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. dospělou osobu15 570 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 4. dospělou osobu15 570 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu od 12 do 17 let15 050 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu od 2 do 11 let15 050 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu do věku 1 roku4 780 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...