Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

USA, Bahamy na lodi Majesty of the Seas ****

kufr pdf

Termín:05.10. (So) - 09.10. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:754001

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 9 230 Kč 8 100 Kč

Trasa plavby
USA, Bahamy
Popis lodě

Výletní loď Majesty of the Seas patří společnosti Royal Carribean International. Byla postavena v roce 1992 a v roce 2007 prošla rozsáhlou rekonstrukcí.

Loď se chlubí nejnovějšími technologiemi a inovativním vybavením, které hostům poskytuje luxusní zážitek. 

Výrobní cena Majesty of the Seas byla přibližně 300 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 73.941Délka lodě (v metrech): 268,22Šířka lodě (v metrech): 32,31Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.383Maximální počet pasažérů: 2.7442 bazény, 2 vířivky
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace:Hlavní restaurace zahrnující snídaně, obědy i večeře o více chodech Mnoho restaurací včetně Windjammer Café nebo Café Latté-tudes Italská restaurace Sorrento's Pizza Příležitostné občerstvení nabízí Johnny RocketsZábava:Divadlo v broadwayském stylu Casino Royale® ve stylu Las Vegas Duty-free zóna a butiky 9 barů a salónků včetně latinského baru Bolero Na palubě můžete navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Lezecká stěna Hřiště na basketbal Dráha na jogging Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, tai chi)Relaxace:2 bazény včetně jednoho s venkovní obrazovkou a 2 vířivky Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie  Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Aquapark Splashaway Bay s tobogány a dalšími vodními atrakcemi
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Alkoholické nápoje, prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 14,5 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 17,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Na plavbách které navštěvují USA, Kanadu anebo Čínu je legální věk pro konzumaci alkoholu 21let.  Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Fort Lauderdale, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)2. den,Key West (Florida), USA, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Nassau, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)5. den,Fort Lauderdale, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

Podobné zájezdy

USA, Bahamy na lodi Majesty of the Seas ****

destinace: Plavby - Zaoceánské, USA

termín:05.10. (So) - 09.10. (St) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

USA, Bahamy na lodi Majesty of the Seas
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
8 100 Kč0 Kč
Příplatky
Kajuta vnitřní Standard, cena při obsazení jednou osobou17 030 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu do věku 1 roku9 600 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu od 12 do 17 let9 600 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu od 2 do 11 let9 600 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. dospělou osobu9 600 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 4. dospělou osobu9 600 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...