Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

USA, Kanada ze Seattlu na lodi Norwegian Joy ****+

kufr pdf

Termín:25.04. (So) - 02.05. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:809031

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 27 010 Kč 18 340 Kč

Trasa plavby
USA, Kanada
Popis lodě

V dubnu 2017 poprvé vyplula na moře v pořadí druhá loď třídy Breakaway Plus, doposud nejinovativnější loď Norwegian Cruise Line. Loď byla postavena na míru čínským klientům, kterým jsou tak na palubě k dispozici nejen personál ovládající jejich jazyk, ale také autentická čínská kuchyně a zábava inspirovaná čínskou kulturou. Jejími domovskými přístavy jsou Šanghaj a Tianjin (Peking).

Norwegian Joy přináší mnohá prvenství. Velkou část horní paluby zabírá závodní motokárová dráha a adrenalin nabízí také Galaxy Pavilion s interaktivními video stěnami, simulátory a virtuální realitou. Klid naopak hosté najdou v Serenity parku, částečně otevřené, částečně kryté palubě s cestičkami lemovanými umělými stromy. Srdcem lodi je obrovský společenský prostor 678 Ocean Loop, v jehož centru je největší kasino, které společnost na svých lodích prozatím nabídla. Nádherné výhledy jsou ze 400 metrů dlouhé promenády The Waterfront.

O žaludky pasažérů se na lodi stará celkem 29 restaurací, kaváren a barů. Menu hlavní jídelny se mění každý den a najít je v něm možné také speciality šéfkuchaře doplněné o pečlivě vybrané víno. Manhattan Room je restaurace ve stylu New York City, která servíruje mezinárodní a čínskou kuchyni, výhradně na tu čínskou se pak soustředí Savour a Taste. Sakura & Hibiscus připravuje korejské grilované speciality a čínský „hot pot“, Teppanyaki pak speciality z Japonska. Kdo chce ochutnat něco jiného, může navštívit American Diner nebo Cagney´s Steakhouse, obojí s americkým menu, nebo italskou La Cucina či francouzské Le Bistro.

Aqua Park se může pochlubit dvojitým tobogánem Ocean Loop nebo rychlo skluzavkou AquaRacer, pro ty, kteří dávají přednost zábavě na suchu, je pak připravena třeba laserová aréna. Lázně Mandara mají v nabídce na 50 různých procedur pro potěchu těla i duše, sportovně založení ocení fitness centrum Pulse s posilovacími i kardio stroji a skupinovými lekcemi jógy nebo pilates. Chybět nemůžou bohatý večerní program ani aktivity pro děti a teenagery.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 167.400Délka lodě (v metrech): 326Šířka lodě (v metrech): 42Počet palub pro pasažéry: 20Celkový počet kabin: 1925Maximální počet pasažérů: 4.620
Hodnocení lodě
4,5
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 21 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Seattle, USA, (připlutí: | odplutí: 17:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Ketchikan (Aljaška), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)4. den,Proplutí Holkham Bay (Aljaška), USA, (připlutí: | odplutí: )4. den,Juneau (Aljaška), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 13:30)5. den,Icy Strait Point (Aljaška), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Victoria (Britská Kolumbie), Kanada, (připlutí: 12:00 | odplutí: 22:00)8. den,Seattle, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

Podobné zájezdy

USA, Kanada ze Seattlu na lodi Norwegian Joy ****+

destinace: Plavby - Zaoceánské, USA

termín:25.04. (So) - 02.05. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

USA, Kanada ze Seattlu na lodi Norwegian Joy
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
18 340 Kč0 Kč
Příplatky
Kajuta vnitřní Standard, cena při obsazení jednou osobou31 450 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. dospělou osobu18 910 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 4. dospělou osobu18 910 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu od 12 do 17 let14 940 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu od 2 do 11 let14 940 Kč0 Kč
Kajuta vnitřní Standard, cena za 3. a 4. osobu do věku 1 roku8 080 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...