Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Holidays Studios CLEVER

kufr pdf

Termín:01.06. (Út) - 08.06. (Út) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:732094

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 12 290 Kč

Poloha
Holidays Studios jsou krásná studia, která se nachází v oblasti Laganas cca 400m od hotelu Poseidon Beach a pouhých 20 metrů od luxusního hotelu Zante Park 5*, Oblast Laganas je vyhledávaným místem nejen díky dlouhé pláži s pozvolným vstupem do moře, ale také díky bohatému nočnímu životu v centru letoviska. Studia jsou umístěna v klidnější části oblasti a díky tomu je toto ubytování vhodné nejen pro mladé páry, ale i pro rodiny s dětmi, které ocení pozvolný vstup do moře na nedaleké pláži. Nedaleká pláž je proslulá také díky výskytu mořských želv. Studia se nachází 5 km od mezinárodního letiště, 7 km od hlavního města Zakynthos, 900 metrů od centra letoviska. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3*/5*, kde klienti, kteří si zakoupí program all inclusive, plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě mají možnost klienti docházet na stravování do hotelu Zante Park 5 * nebo do hotelu Poseidon Beach 3*, a prakticky celý den mohou relaxovat v hotelu, který si při koupi zájezdu zvolí.
Vybavení
V Hotelu Poseidon, ve kterém klienti s programem All inclusive čerpají služby, nabízí: - recepci - bar - internetový koutek - Wi-Fi připojení - hernu - místnost pro snídaně - výtah - bazén - dětský bazén - výřivka - snack bar u bazénu s řeckou a evropskou kuchyní - dětský koutek - stolní tenis - kulečník - lehátka a slunečníky u bazénu i v zahradě Vstup do hotelu Poseidon pouze pro klienty se zakoupeným programem all inclusive. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- V hotelu Zante Park je pro hotelové hosty k dispozici: - vstupní hala s 24 hodinovou recepcí - posezení v lobby se satelitní televizí - venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma - úschovna zavazadel - Wi-fi připojení ve společných prostorech (zdarma) - internetový koutek - prádelna - konferenční místnosti - restaurace - hlavní bar - bar u bazénu - Wellness & SPA - posilovna - sauna - jacuzzi - stolní tenis - kulečník - čistírna - parkoviště Vstup do hotelu Zante Park pouze pro klienty se zakoupeným programem all inclusive.
Ubytování
- dvoulůžková studia - trojlůžková studia - apartmány (2 ložnice) pro 2 - 4 osoby Studia a apartmány jsou vybavena kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek 7 €/den), trezorem (za poplatek 10 € /pobyt), lednicí, wifi připojením a balkónem nebo terasou.
Stravování
All inclusive v hotelu Poseidon Beach 3*, nebo Zante Park 5* (na vyžádání) Poseidon Beach: - snídaně formou bufetu od 8:00 do 10:00 - oběd formou bufetu 12:30 - 14:30 - večeře formou bufetu 19:00 - 21:00 - kuchařská show 3 x týdně - tématické večery v centrální restauraci 1 x týdně - kontinentální pozdní snídaně formou bufetu od 10:00 - 11:00 v snack baru. (Pouze pro klienty kteří nevyužijí hlavní snídani) - studené a teplé občerstvení ve snack baru, a plážovém baru v mezi jídly 11:00 - 18:00 - zmrzlina (4 příchutě) pro děti od 10:00 - 19:00. Koláče, sušenky a káva na 16-17 hod - od 10:00 - 23:00 v baru na pláži a snack baru, místní alkoholické nápoje, místní pivo, místní víno, voda, nealkoholické nápoje, džus, káva, horká čokoláda, čaj. Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zante Park: - na vyžádání Snídaně: 07:00 - 10:00 Oběd: 12:30 - 14:30 Občerstvení: 11:00 - 18:00 Káva, čaj, zákusky: 16:00 - 18:00 Večeře: 19:00 - 21:30 Alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje místní výroby, víno, pivo, káva, čaj 10:00 - 23:00 v určitých barech. V době večeře se vyžaduje ve společenských prostorech a především v restauracích DRESS CODE (společenský oděv, pánové dlouhé kalhoty, dámy delší sukně, šaty, kalhoty). Změna složení all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Písečná pláž s pozvolným vstupem je vzdálena 250 m. Na pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek
Sport a zábava
Hosté s all inclusive mohou využít zábavy v hotelu Poseidon: - herna (billiard atd.) - stolní tenis - kulečník - venkovní bazén --------------------------------------------------------------------------------------------------- Hosté s all inclusive mohou využít zábavy v hotelu Zante Park: - stolní tenis - kulečník - fitness - masáže - jacuzzi - venkovní bazén - wellness - SPA
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnost zavazadla
23Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Podobné zájezdy

Holidays Studios CLEVER

destinace: Řecko, Zakynthos, Laganas

termín:01.06. (Út) - 08.06. (Út) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: Bez stravy

Holidays Studios CLEVER
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
12 290 Kč0 Kč
Příplatky
1.-2. osoba apartmán - 1. - 2. osoba APT14 090 Kč0 Kč
1. - 3. osoba - 1. - 3. osoba APT12 890 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...