Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Resort Katathani Phuket Beach ****

kufr pdf

Termín:12.04. (Po) - 19.04. (Po) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 6 nocí

ID hotelu:550686

Doprava:Letecky

Odletové místo:Vídeň

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 29 990 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel Kata Thani Phuket Beach Resort má 479 pokojů. Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a 800 metrů dlouhá pláž s bílým pískem. Mezinárodní letiště v Phuketu je vzdáleno cca 60 minut jízdy od hotelu. Vzdálenost od hlavního města ostrova Phuket je cca 20 minut jízdy. Vybavení: Recepce, 6 restaurací s thajskou a mezinárodní kuchyní, 3 bary, 6 bazénů, 3 vířivky, sauna, lázně, masáže, konferenční místnosti, směnárna, hlídání dětí, obchůdek, prádelna, internetový koutek. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, ventilátor, televize, DVD, telefon, minibar, trezor, varná konvice a balkon. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. láž: Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, vodní aerobik, stolní hry, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, do 35 km od hotelu je postavených několik golfových hřišť, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, výlety po ostrově.
Vybavení
Recepce, 6 restaurací s thajskou a mezinárodní kuchyní, 3 bary, 6 bazénů, 3 vířivky, sauna, lázně, masáže, konferenční místnosti, směnárna, hlídání dětí, obchůdek, prádelna, internetový koutek. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, ventilátor, televize, DVD, telefon, minibar, trezor, varná konvice a balkon. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. Pláž: Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, vodní aerobik, stolní hry, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, do 35 km od hotelu je postavených několik golfových hřišť, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, výlety po ostrově.
Ubytování
Klimatizace, koupelna s WC, fén, ventilátor, televize, DVD, telefon, minibar, trezor, varná konvice a balkon. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. Pláž: Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, vodní aerobik, stolní hry, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, do 35 km od hotelu je postavených několik golfových hřišť, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, výlety po ostrově.
Stravování
Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. Pláž: Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, vodní aerobik, stolní hry, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, do 35 km od hotelu je postavených několik golfových hřišť, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, výlety po ostrově.
Pláž
Písčitá u hotelu. Sport a zábava: Posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, vodní aerobik, stolní hry, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, do 35 km od hotelu je postavených několik golfových hřišť, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, výlety po ostrově.
Sport a zábava
Posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, vodní aerobik, stolní hry, občasné animační programy, vodní sporty na pláži, do 35 km od hotelu je postavených několik golfových hřišť, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, výlety po ostrově.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket.

2.den - přílet na ostrov Phuket, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Phuket, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- anglicky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

4. z 5 hotelů v Kata Noi Beach

Vynikající
3032
Velmi dobré
1495
Průměrné
467
Špatné
170
Příšerné
141
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Ještě relativně klidný hotel na krásné pláži
Tento rozlehlý hotel vlastně zabírá celou pláž Kata Noi, jen na konci ve stráni je ještě jeden hotel pouze pro dospělé. Má dvě části, Buri Wind je část za místní komunikací a je více vhodný pro... celá recenze s možností překladu
Ca P, Plzeň, Česká republika, 01:36 19.12.2019
Excelentní hotel na nádherné pláži
Katathani Phuket Beach Resort je úžasný, rozsáhlý hotel s výborným umístěním na nejkrásnější pláži ostrova Phuket - Kata Noi. Náš pobyt v tomto plážovém resortu jsme si moc užili. Od uvítání... celá recenze s možností překladu
LillyLo77, Česká republika, 12:54 31.01.2017
Velký komplex
Velký komplex, pokoje s výhledem na moře, pokoj typu grand je prostorný, menší terasa. Nejsou moc odhlučněné. Přivítání bylo velmi chladné .. ostatní dostali uvítací drink a náramek z čerstvých... celá recenze s možností překladu
924jitkab, Kladno, Česká republika, 05:57 17.01.2017

Podobné zájezdy

Resort Katathani Phuket Beach ****

destinace: Thajsko, Phuket

termín:12.04. (Po) - 19.04. (Po) 2021 (8 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Vídeň

strava: Snídaně

Resort Katathani Phuket Beach
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Dospělá osoba29 990 Kč0 Kč
Příplatky
2 dospělé osoby (Grand Deluxe)63 390 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...