Nejvýhodnější ceny Last minute zájezdů od CZ Holiday | CZ Holiday

  • 776 615 535
  • info@czholiday.com

Exotika light - Vietnam ***

kufr pdf

Termín:13.12. (Ne) - 24.12. (Čt) 2020

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:629666

Doprava:Letecky

Odletové místo:Varšava

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 31 305 Kč

Popis hotelu

Poznávací část

Hotely 3*, mějte prosím na paměti, že se standardy hotelů mohou mírně lišit od evropských norem.

Pokoje: skromně, ale pohodlně zařízené pokoje s koupelnou. Ve většině TV, klimatizace a telefon, někdy minibar (za poplatek). Třílůžkový pokoj je obvykle dvoulůžkovým pokojem s přistýlkou (přistýlka je zpravidla v podobě rozkládacího lůžka nebo pohovky).

Vybavení: v hotelech je k dispozici recepce, restaurace a bar.

Pobytová část

Hotely: popisy hotelů najdete v části Vietnam - pobyt (Mui Ne).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Obyvatelé České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum.
Pro získaní vietnamského víza je potřeba:
- zaslat sken první stránky pasu (s fotografií) na e-mail  info@rainbowtours.cz  nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu a musí mít min. 2 volné strany za sebou.
- vzít si s sebou 2 fotografie pasového formátu (aktuální, barevné).

Poplatek 1 350 Kč je dodán do rezervace automaticky. 

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.

Program

Ho Chi Minh City • partyzánské tunely Cu Chi • delta řeky Mekong • odpočinek na pláži v Mui Ne nebo na ostrově Phu Quoc

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště CK se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady . Přelet do Saigonu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let).

Den 2
Přílet do Saigonu charterovým letadlem. Celní a pasová kontrola. Následně transfer do hotelu (přihlášení do hotelu od cca 14:00 hodiny). Čas na odpočinek po cestě. Večer v hotelu večeře, přenocování.

Den 3
Po snídani přejezd na prohlídku Ho Či Minova Města (Ho Chi Minh City), kde uvidíme mimo jiné: katedrálu Notre Dame, palác Sjednocení, historickou Hlavní poštu, radnici (všechny objekty uvidíme zvenčí), Muzeum indočínských válek (Muzeum válečných zločinů), pagodu Thien Hau a čínskou čtvrť. Během prohlídky oběd. Odpoledne volný čas na nakupování a samostatné procházky městem. Večer pro zájemce večeře spojená s plavbou po řece Saigon (cca 30 USD). Přenocování v hotelu v Saigonu.

Den 4
Po snídani celodenní výlet do okolí Ho Či Minova Města. Uvidíme slavné partyzánské tunely Cu Chi - symbol války Vietcongu s cizími vojsky. Tunely sloužily v době války jako kryty, zásobovací trasy, sklady zbraní, nemocnice. Navštívíme také neobvyklý chrám v Tay Ninh, který je hlavním centrem synkretického monoteistického náboženství Cao Dai. Během prohlídky oběd. Přenocování v hotelu v Saigonu. 
 
Den 5
Po snídani přejezd do delty Mekongu v okolí My Tho. Prohlídku začneme plavbou lodí po řece Mekong, která zde tvoří neuvěřitelné labyrinty větví a kanálů. Během plavby návštěva místní vesnice na jednom z ostrovů a plantáže tropického ovoce. Po skončení plavby oběd a návrat do Saigonu na přenocování. (Trasa cca 140 km)

Den 6
Snídaně a vystěhování z hotelu. Následně transfer do Mui Ne nebo přelet na ostrov Phu Quoc. Ubytování v hotelu a přenocování. (Trasa do Mui Ne cca 240 km) 

Den 7 - 11 (7 - 12*)
Pobyt v Mui Ne nebo na ostrově Phu Quoc (stravování - pouze snídaně). Volný čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů. 
Upozornění! V případě pobytu na ostrově Phu Quoc, vystěhování poslední den (11 nebo 12*), přelet do Saigonu a ubytování v hotelu.

Den 12 (13*)
Týká se pobytu v Mui Ne: vystěhování z hotelu, snídaně v podobě balíčku na cestu, velmi brzký transfer na letiště v Saigonu.
Týká se pobytu na Phu Quoc: snídaně, vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Saigonu.
Přelet do Polska charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady .

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let) na trase Varšava - Saigon - Varšava, letištní taxy, ubytování v hotelech (10 nebo 11* nocí), transfery klimatizovaným autokarem/minibusem, přelet místními leteckými linkami na trase: Saigon - Phu Quoc a Phu Quoc - Saigon (v případě pobytu na ostrově Phu Quoc), stravování dle programu (upozornění: ve dnech 6-11 a 12* pouze snídaně), služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského průvodce během prohlídek, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: poplatek za balíček na realizaci programu: mimo jiné vstupné do navštívených objektů, odměny pro místní průvodce, spropitné pro řidiče, nosiče zavazadel, projížďky loděmi, rikšami atd., systém TGS (celkem cca 155 USD/os., platí se povinně průvodci jako balíček, poplatek nezahrnuje fakultativní výlety uvedené v programu), další jídla během výletu, nápoje k jídlům a jiné osobní výdaje. V základní ceně nejsou zahrnuty náklady na vyřízení vietnamského víza - vízová procedura je popsána níže. Povinné poplatky za zprostředkování víza byly připočteny k rezervaci.

Název zájezdu v polském jazyce: Egzotyka Light - Wietnam
Kód zájezdu: VSR

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete  ZDE . V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když si lze také vyměnit eura nebo jinou běžně přijímanou měnu. Peníze mohou být vyměněny v mnoha bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).
 
Telefony
Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming pro Vietnam a informujte se u svého operátora o cenách vámi používaného tarifu. U některých operátorů je potřeba zažádat o aktivování roamingu pro Vietnam.

Podobné zájezdy

Exotika light - Vietnam ***

destinace: Vietnam, Poznávací zájezdy - Vietnam, Vietnam

termín:13.12. (Ne) - 24.12. (Čt) 2020 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Varšava

strava: Dle programu

Exotika light - Vietnam
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
31 305 Kč0 Kč
Příplatky
Doplatek do All Inclusive / pokoj32 208 Kč0 Kč
Příplatek za 3 jídla / pokoj16 104 Kč0 Kč
Příplatek za 3 jídla / pokoj10 980 Kč0 Kč
Doplatek za polopenzi / pokoj10 248 Kč0 Kč
doplatek do HB / pokoj5 710 Kč0 Kč
Bezplatná změna rezervace "Premium"1 824 Kč0 Kč
Pojištění varianta Nejlepší1 793 Kč0 Kč
Pojištění - Nejlepší varianta1 464 Kč0 Kč
Pojištění varianta Doporučená Plus1 061 Kč0 Kč
Bezplatná změna rezervace "Komfort"909 Kč0 Kč
Pojištění - Balíček Sport k Nejlepší variantě878 Kč0 Kč
Pojištění - varianta Doporučená Plus878 Kč0 Kč
příplatek za nejlepší místa v autokaru787 Kč0 Kč
Pojištění - balíček SPORT k variantě Doporučená Plus695 Kč0 Kč
Pojištění varianta Doporučená622 Kč0 Kč
Pojištění - Balíček Sport k Doporučené variantě512 Kč0 Kč
Pojištění - Doporučená varianta488 Kč0 Kč
Bezplatná změna rezervace "Standard"299 Kč0 Kč
Pojištění - Balíček Sport k Základní variantě256 Kč0 Kč
Povinný poplatek do Garančního Fondu Turistiky92 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...